Wideo-Klipy

Zajmujemy się realizacją wideo-klipów. Mamy bardzo uzdolniony team z branży muzycznej. Współpracujemy z wytwórniami muzycznymi jak i studiami dzwiękowymi. Pomagamy w zakresie kampani reklamowych w social mediach. Zapraszamy do współpracy i kontaktu pod numerem + 500-470-442 

Koncerty

Uwieczniamy koncerty na żywo. Podczas standardowej realizacji używamy 4 kamer. Nagrywamy całe koncerty jak i poszczególne utwory. Każdy z klientów otrzymuje skrót w postaci filmu z fragmentami z koncertu. Dodatkowo jednominutowe fragmenty z poszczególnych utworów do wykorzystania na instagramie . Postprodukcja filmu jest realizowana pod dzwięk z studia. 

Relacje z klubów

Realizujemy filmy reklamowe dla klubów muzycznych. Można je nazwać również relacją z eventu. Film w postaci filmu ok 3-5 minut. Zmontowane w nowoczesny sposób. Do produkcji wykorzystujemy pełnoklatkowe lustrzanki z optyką filmową. 2 kamery, gimbal, dron to wszystko w standardzie. 

360°
Relacje 360° na żywo

Realizujemy relację na żywo w 360* emitowane bezpośrednio na kanałach Facebook, You Tube

Jeee! Otrzymaliśmy nominację 

Nasz video-klip realizowany z zespołem delay_ok otrzymał nominację na MVA w Łodzi. Dziękujemy jury docenienie naszej pracy! :) Kilka instastory  pojawi się niebawem.

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

Oferty zamieszczone na stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

© 2023 by Video Invest

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now