Koncerty & Aktualności

Uwieczniamy koncerty na żywo. Podczas standardowej realizacji używamy 4 kamer. Nagrywamy całe koncerty jak i poszczególne utwory. Każdy z klientów otrzymuje skrót w postaci filmu z fragmentami z koncertu. Dodatkowo jednominutowe fragmenty z poszczególnych utworów do wykorzystania na instagramie . Postprodukcja filmu jest realizowana pod dzwięk z studia. 

Algorhythm

Koncert Zespołu trójmiejskiej sceny Jazzowej. Algorhythm  & wytwórnia muzycznej Alpaka Records. Relacja z konceru który odbył się w klubie 100-cznia na teremach dawnej Stoczni Gdańśkiej. Promocja płyty Termomix. Realizacja na 4 kamery + ujęcia lotnicze. 

Absyntia

Koncert Zespołu Absyntia na antenie Radia Gdańsk.  Promocja jak się okazało nowego Wideo-Klipu naszej realizacji, materiał dostępny na naszym YouTube w playliście Wideo-Klipu.

Koncert "W.A. Mozart"

Myślą Państwo, że mistyfikacje i fake newsy to domena XXI wieku? A co powiedzą Państwo o jednym z najsłynniejszych utworów muzyki klasycznej. Replika koncertu W.A. Mozart Requiem d-moll KV 626. Dyrygent Agnieszka Franków-Żelazny, Soliści, chór i orkiestra Cappelli Gedanensis.

Nene Heroine

"Kryją się za pseudonimami, próżno szukać efektownych sesji zdjęciowych, a na koncertach również robią wszystko, aby to muzyka była na pierwszym planie" Realizacja na jedną statyczną kamerę. Niebawem nowy Wideo-Klip naszej realizacji.

delay_ok