Fotografia & Grafika
Samochody
Motoryzacja

Jesteśmy na rynku od 2008 roku. Działamy z pasją i uśmiechem na twarzy bo wiemy, że to co robimy przynosi obustronną korzyść. W naszej ofercie znajdziesz filmy reklamowe oraz fotografię skierowaną do branży motoryzacyjnej. Każdy z naszych klientów otrzymuje cenne wskazówki jak zabrać się za publikowanie filmów i zdjęć na portalach społecznościowych tak aby przynosiły większe efekty.
  
Nasze filmy i fotografie możesz wykorzystać w wielu miejscach, zamieszczając je w social mediach które od wielu lat są najważniejszą strefą pozyskiwania klientów jak i wizerunkową. Jedna sesja wiele możliwości!
  
Facebook, TouTube, Instagram i wiele innych. Każdy z naszych klientów otrzymując paczkę z materiałami otrzymuje kilka katalogów przygotowanych specjalnie do publikowania kilkustopniowego (rozłożonego w czasie). Z nami masz już specjalnie przygotowany i sprawdzony plan działania.

Na zdjęciach oprócz profesjonalnej obróbki graficznej umieścimy w rogu twój logotypy, na filmie również znajdzie się obrotowy logotyp twojej firmy wraz z najważniejszymi informacjami. Nasz zespół specjalnie dla Ciebie z każdej sesji zdjęciowej stworzy kolaż składające się z kilku zdjęć z logiem na środku jako okłądka albumu na fb!. Z filmu głównego stworzymy krótszy film z "sloganami" takimi jak: gwarancja, przeglądy, serwis, kredytowanie itp. Twój facebook i instagram będzie skazany na sukces. 

Zadzwoń do nas a dowiesz się więcej o naszej ofercie i wariantach współpracy. Pozdrawiamy i dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Motocykle