top of page
Salony Beauty

Jesteśmy na rynku od 2008 roku. Działamy z pasją i uśmiechem na twarzy bo wiemy że to co robimy przynosi obustronną korzyść. W naszej ofercie znajdziesz filmy reklamowe oraz fotografię skierowaną dla gabinetów Beauty. Każdy z naszych klientów otrzymuje cenne wskazówki jak zabrać się za publikowanie filmów i zdjęć na portalach społecznościowych tak aby przynosiły większe efekty.
  
Nasze filmy i fotografie możesz wykorzystać w wielu miejscach, zamieszczając je w social mediach które od wielu lat są najważniejszą strefą pozyskiwania klientów jak i wizerunkową. Jedna sesja wiele możliwości!
  
Facebbok, TouTube, Instagram, TikTok i wiele innych. Każdy z naszych klientów otrzymując paczkę foto & video z materiałami otrzymuje kilka katalogów przygotowanych specjalnie do publikowania kilkustopniowego (rozłożonego w czasie). Z nami masz już specjalnie przygotowany i sprawdzony plan działania.

Na zdjęciach umieszczamy w prawym rogu twój logotypy w kilku wariantach kolorystycznych, na filmie również znajdzie się obrotowy logotyp twojej firmy wraz z najważniejszymi informacjami. W ofercie również stworzenie logotypu w 3D! Nasz zespół specjalnie dla Ciebie stworzy kolaże składające się z kilku zdjęć z logiem na środku. Z filmu głównego wyciągniemy kilka krótkich filmików z danej części gabinetu, filmik taki w otoczeniu zdjęć z danej części da wyjątkowy efekt na Instagramie. Twój instagram będzie skazany na sukces. 

Zadzwoń do nas a dowiesz się więcej o naszej ofercie i wariantach współpracy. Pozdrawiamy i dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Filmy
Fotografie
bottom of page