Filmy
Hotele | Apartamenty | Domki

Jesteśmy na rynku od 2008 roku. Działamy z pasją i uśmiechem na twarzy bo wiemy że to co robimy przynosi obustronną korzyść. W naszej ofercie znajdziesz filmy reklamowe oraz fotografię skierowaną do obiektów hotelarskich, turystycznych jak i deweloperów. Każdy z naszych klientów otrzymuje cenne wskazówki jak zabrać się za publikowanie filmów i zdjęć na portalach społecznościowych tak aby przynosiły większe efekty.
  
Nasze filmy i fotografie możesz wykorzystać w wielu miejscach, zamieszczając je w social mediach które od wielu lat są najważniejszą strefą pozyskiwania klientów jak i wizerunkową. Jedna sesja wiele możliwości!
  
Facebook, TouTube, Instagram, Booking.com,  Airbnb, OLX i wiele innych. Każdy z naszych klientów otrzymując paczkę foto & video z materiałami, otrzymuje kilka katalogów przygotowanych specjalnie do publikowania kilkustopniowego (rozłożonego w czasie). Z nami masz już specjalnie przygotowany i sprawdzony plan działania.

Na zdjęciach umieszczamy w prawym górnym rogu twój logotypy w kilku wariantach kolorystycznych do wyboru, na filmie również znajdzie się obrotowy logotyp twojej firmy wraz z najważniejszymi informacjami.

Nasz zespół specjalnie dla Ciebie stworzy kolaże składające się z kilku zdjęć z logiem na środku. Z filmu głównego wyciągniemy kilka krótkich filmików z danego pomieszczenia, filmik taki w otoczeniu zdjęć z danego pomieszczenia da wyjątkowy efekt na Instagramie. Twój instagram będzie skazany na sukces. 

Zadzwoń do nas a dowiesz się więcej o naszej ofercie i wariantach współpracy. Jesteśmy otwarci i chętni na różne warianty współpracy. Pozdrawiamy i dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Fotografia